Hamilton Accent Table
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times. Northern Mattress & Furniture reserves the right to fix any and all issues including but not limited to pricing on the website and is not held liable for those issues.
The Hamilton accent table brings an extra spark of flair that fits into any space. Fashionable and functional, this gleaming brass metal table stands atop an on-trend marble base. Perfectly paired with the Hamilton ottoman, or a statement all its own, this accent table is the missing piece for any modern space.
Product Details
| Collection | Hamilton |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 3.200 |
| Carton Weight | 30.000 lb |
| Product Weight | 30 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Carton Volume | 3.193 |
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 22 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Hamilton |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.