Verona End Table
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times. Northern Mattress & Furniture reserves the right to fix any and all issues including but not limited to pricing on the website and is not held liable for those issues.
Make a statement with the Verona end table, designed for those seeking true transitional elegance. Perfectly blending minimalistic simplicity with transitional sophistication, this end table showcases smooth, soft curved details in a delectable medium brown oak finish. Sure to be an enduring staple in your home, the Verona end table is the ultimate in sophistication.
Product Details
| Collection | Verona |
|---|---|
| Style | Transitional |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 6.277 |
| Carton Weight | 19.140 lb |
| Product Weight | 15.4 lb |
| Carton Volume | 1.970 |
| Weight | 15.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 29 × 22 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Verona |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.