Plymouth Gray Sofa Table
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times. Northern Mattress & Furniture reserves the right to fix any and all issues including but not limited to pricing on the website and is not held liable for those issues.
Capture the relaxed charm of an inviting, cozy cottage with the Plymouth sofa table, which fits perfectly behind a sofa, loveseat, or along a wall. A weathered graywash finish, medium brown planked top and turned legs offer vintage character that will enhance the look of any living space.
Product Details
| Collection | Plymouth |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | Sofa Tables |
| Carton Volume | 6.406 |
| Carton Weight | 59.000 lb |
| Product Weight | 59 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 58 × 32 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Plymouth |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.